سفارش تبلیغ
صبا
رسول خدا فرمود : «نزد خداوند، هیچ چیز دشمن تر از خانه ای که بر اثرطلاق ویران شود، نیست» . سپس امام صادق علیه السلام فرمود:«خداوند ـ عزّوجلّ ـ، به سبب دشمنی ای که با جدایی داشت، درباره طلاق تأکید ورزید و سخن را در آن باب، بارها بازگفت. [صفوان بن مهران ـ از امام صادق علیه السلام نقل می کند ـ]
لوگوی وبلاگ
 

دسته بندی موضوعی یادداشتها
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :8
بازدید دیروز :12
کل بازدید :387464
تعداد کل یاداشته ها : 1000
97/4/2
10:14 ص
موسیقی

 

سکس دهانی بنا به دلایل زیر خطرناک هست

1- آن منطقه ها بسیار آلوده است
2. احتمال سرایت میکربها زیاد است
3. منی حاوی میکربهای زیادی است
4. انتقال بیماریهای آمیزشی مانند سیفلیس و... 

روش سکس دهانی و سکس از مقعد از غرب هست و سکس از مقعد در احکام اسلام مکروه شمرده شده است.

در اسلام گفته شده استمناء نکنید و پزشکی هم عوارض این عمل را اثبات کرده، ولی در غرب همانطور که در مقاله زیر گفته شده پزشکان آنها نظر مثبتی نسبت به آن دارند و به عوارض آن توجهی نمیکنند، در حالیکه بیشتر کاربرانی که در سایت ایران هیلرز ،در مورد مشکل زودانزالی ، درد بیضه و... سوال کرده اند سابقه خودارضایی داشته اند و دارند و علت اصلی بیماری آنهاست .
در مورد سکس اورال و آنال هم قضیه همینطور است بعضی پزشکان آنها زیاد به عوارض آن توجهی نمیکنند و با توصیه هایی بهداشتی در این س ک س میخواهند از این قضیه فرار کنند فقط بخاطر یه لذت. دیگر خود دانید

مقاله از دکتر مجید حقیقت - جراحی کلیه و مجاری ادراری

تا سالهای حدود 1965 توسط اکثر پزشکان عمل خودارضایی شدیدا نکوهیده میشد ولی پس از آن بتدریج توسط گروه متعددی از پزشکان نظر مثبت تری به آن داده شده است و گاهی نیز بعنوان درمان توصیه شده است.دلایل پزشکانی که نظر مثبت بر عمل (
masturbation) دارند, خودارضائی را بعنوان راه جلوگیری از شیوع بیماریهای مقاربتی و افزایش تعداد حاملگی غیرقانونی ناشی از ارتباط جنسی جوانان میدانند و یا بعنوان قسمتی از رفتار جنسی طبیعی قلمداد کرده اند و شاید صرفا مضرات آن را در حد دفع مقداری از مایع منی (semen) یعنی دفع مقادیر ناچیزی پروتئین و ویتامین و مواد قندی میدانند (نظر مولف) و همچنین با عمل خودارضائی از فشارهای عصبی ناشی از تحریکات جنسی جلوگیری خواهد شد.

چرا در بسیاری مطالعات و مقالات غربی، عارضه ثابت شده را برای استمناء نمی پذیرند؟

بایستی در نظر داشت مطالعات غربی در شرایط و جوامعی انجام شده که جوانان از نظر روابط جنسی با جنس مخالف محدودیتی ندارند، امکانات تفریحی و ورزشی بسیار بیشتر از جامعه ما در دسترس، و عمومی میباشد،در چنین شرایطی فرد کمتر به استمناء روی می آورد. و شیوع و شدت استمناء، بسیار کمتر جامعه ماست که بسیاری از جوانان شرایط مشاهده رفتارهای جنسی را از طریق فیلم و عکس و ماهواره دارند ولی امکان داشتن روابط جنسی را ندارند. و تمامی رفتار جنسی و تخلیه ارضای جنسی آنها از طریق استمناء میباشد.

 عوارض سکس از مقعد
در مورد عوارضی که در زیر اشاره شده باید بگم این عوارض مانند بواسیر و سرطان مقعد و خونریزی و... کمتر دیده شده یا هنوز گزارش اثبات شده ای در دست نیست ولی تا حدودی امکانش هست و نباید بصورت خشن انجام شود و سکس از مقعد باید با توافق و رضایت طرفین باشد.


1- اگه با احتیاط صورت نگیرد بدلیل وجود مویرگهای ریز در اون منطقه منجر به خونریزی های کم و زیاد میشه
2-بدلیل همان احتمال خونریزی ,احتمال انتقال ویروس ایدز بالا میره.. لذا گفته میشه بهتره در این نوع سکس از کاندوم استفاده بشه.. مگر اینکه این اطمینان باشه که شریک شما آلوده نیست.
?- در بعضی گزارشات اثبات نشده گفته میشه که شاید احتمال ایجاد سرطان مقعد بالا بره..
?- درد شدید از دیگر مشکلات این نوع سکس هست.. با توجه به اینکه این نوع سکس هم از نظر اخلاقی,هم عرفی.. هم شرعی..و هم قانونی صحیح نیست...

عوارض رابطه جنسی مقعدی در دراز مدت
انجام رابطه جنسی مقعدی به صورت مکرر به تدریج سبب فراختر شدن مقعد شده و چین های مخاطی مقعد از بین رفته و در موارد پیشرفته نارسائی عضله اسفنگتر مقعد و بی اختیاری مدفوعی نیز ایجاد خواهد شد .رابطه جنسی مقعدی هم در مردان و هم در زنان بیشترین میزان خطر انتقال ویروس اچ. آی. وی. را دارد!!


دلیل منع رابطه جنسی مقعدی در زوجین
گیرنده‌های لذت زیادی در کانال
anal وجود دارد، منتها مشکلاتی را می‌تواند برای خانم‌ها ایجاد کند، من‌جمله اینکه عضلات حلقوی که کانال anal را می بندد دچار اشکال می‌شوند.
گیرنده‌هایی که در کانال
anal هستند بسیار حساس هستند و برای همین به محض اینکه مدفوع وارد انتهای رکتوم می‌شود فرد احساس می‌کند باید دستشویی برود. این گیرنده‌ها به حدی حساس هستند که فرد تفاوت وجود گاز و مدفوع را می‌فهمد، یعنی فقط کشش نیست، اینها را تفکیک می‌کند از هم. بنابراین انجام anal sex در درازمدت حتما آسیب‌هایی به فرد وارد می‌کند و مشکلات ماندگار فیزیولوژیک ایجاد می‌کند.

چرا بعضی افراد از رابطه جنسی مقعدی لذت می برند؟
لذت بخش بودن رابطه جنسی از طریق مقعد به علت وجود میزان زیاد پایانه های عصبی در بخش مقعد است.
در مردان رابطه مقعدی همچنین باعث تهیج و تحریک پروستات (عضوی که در مرحله اوج تحریک جنسی، احساس لذت را کنترل و میسر می سازد) می گردد.

اما از طرف دیگر به دلیل وجود پایانه های عصبی بسیار، ممکن است که در صورت کم توجهی و یا عدم آگاهی هر یک ازشرکای جنسی، درد زیادی در اولین تجربه رابطه مقعدی تجربه شود و خوشی یا لذت نزدیکی فروکش کند. ممکن است چنین تجربه ای باعث شود که بسیاری از این نوع آمیزش چشم پوشی کنند.
یک عارضه نادر اما مهم مقاربت مقعدی... سوراخ شدن روده ها هست. برای درمان این مشکل بسیار مهم باید حتما در بیمارستان بستری شد و جراح باید اون قسمت رو ترمیم کنه و آنتی بیوتیک باید برای جلوگیری از عفونت تجویز بشه.درد شدید , تب بالا و احساس فشار در ناحیه شکم از مشخصات این مشکل است. این حالت نیاز به درمان اورژانسی دارد چه توسط پزشک خانواده دیده شود و یا اینکه در واد اورژانس بیمارستان پذیرش شود.